राति १२ बजे प्रेमिका’को कोठा छिरे’का युवकलाई रातभरी रामधु’लाई, भोलीपल्ट त्यही घरको जुवाई बने

ताजा समाचार

काठमाडौं।

 

 

अहिले नेपालमा विवाहको मौसम देखिए’को छ । तर विवाहलाई लिएर कहिलेकाँही यस्ता घटनाहरु हुन्छन्, जसले सबैलाई हैरान बनाउने गर्दछ । यस्तै एउटा घटना भारत, उत्तर प्रदेशको रामपुरबाट आएको छ । त्यहाँ मध्यरातमा प्रेमिका भेट्न पुगेका प्रेमी समातिएका छन् ।

 

रिसाएका आफन्तहरूले केटी भेट्न गएका युवक*लाई कोठामा बन्द गरेका थिए । यस पछि, केटीपक्षका मानिसहरुले युवक’लाई रातभर धुनाई (हात हालेका छन्) गरेको जनाइएको छ । बिहान आरोपी युवकलाई प्रहरीको जिम्मा लगाइयो । मुद्दा चलाउनबाट जोगिनका लागि, केहि व्यक्तिहरू उनीहरूसँग एक आपसी सम्झौता भयो ।

 

रातभर केटीपक्षले केटामाथि धुनाई गरेपछि विहान उक्त घरको ज्वाई बनेका छन् । वास्तवमा, यो रामपुर’को अजीम’नगर थाना क्षेत्रको मेहन्दी नगर सुमाली गाउँको हो, जहाँ उनकी प्रेमिका बस्छिन् । स्वार क्षेत्रको गद्दी नगली गाउँ निवासी प्रेम सिंहको मेहन्दी नगर सुमालीको लक्ष्मीसँग प्रेम सम्बन्ध थियो । प्रेमी प्रायः उसको प्रेमिकालाई भेट्न आउँने गर्थे ।

 

उक्त युवक गत रात १२ बजे आफ्नो प्रेमिका’लाई भेट्न उसको घरमा पुगेका थिए । उनको साथीको परिवारले केही सुनेपछि उनी सावधान भएका हुन् । जब प्रेमिकाको परिवारले दृश्य चुपचाप देखे, उनीहरूको होश उड्यो । प्रेमीले केहि बुझ्न सक्नुभन्दा पहिले आफन्तहरूले उनलाई कोठामा समातेका हुन् ।

 

हल्लाको कारण, चारै तिरबाट मानि’सहरू आए र प्रेमीमाथि कारबाही थालेका हुन् । यस पछि, यो मामला प्रहरीमा पुग्यो । यसबारे प्रहरी अधिकारी अरुणकुमार सिंहले भने कि यस घटनाको बारेमा उजुरीपछि केटालाई प्रहरी चौकीमा बोलाइएको थियो ।

 

केटाको परिवारबाट पनि मानिसहरू आएका थिए । उनीहरूले भने कि सबैजना सँगै बस्न र कुराकानी गर्न बोला’इएको थियो । प्रहरीमा पुगेपछि दुबै केटी पक्ष र केटा पक्षले विवाह गर्ने निर्णय गरेका हुन् । यसपछि उनीहरूको विवाह आजिमनगर क्षेत्रको सानो मन्दिरमा भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *